I liga (Ž): Gimnazijalac – Rudar 0:3

od Jelena
297 pregleda

U prelijepoj utakmici, pred oko 200 ljubitelja odbojke, ekipa “Rudara” je opravdala ulogu favorita i osvojila sva tri boda. U prvom setu se igrao poen za poen do prvog tehničkog tajm-auta, kada se gostujuća ekipa odvojila i bez veće drame privela set kraju. U drugom setu se vidjela prelijepa odbojka, domaća ekipa je vodila sve do rezultata 19:17, kada je iskusnija ekipa Rudara preokrenula rezultat i taj set riješila u svoju korist. Treći set je gostujuća ekipa rutinski privela kraju i zasluženo uzela sva tri boda.

Gimnazijalac – Rudar 0:3 (17:25, 20:25, 15:25)

Dvorana: Gimnazija Kotor. Gledalaca oko 200. Sudije: Jocović P. i Đuković A.(oboje iz Podgorice).

Gimnazijalac: Kapisoda, Simun, Popović,Vukadinović, Jovanović, Barbić, Radulović, Zambelić, Ćetković. Trener: Milan Franović.

AOK Rudar: Bojović, Čakar, Vučetić, Milinković, Svrkota, Đurović, Marković,  Džaković, Vujadinović, PetrovićStanić. Trener: Nataša Marković.