I liga (M): Bar Volley – Budućnost Capital Plaza 1:3

od Jelena
233 pregleda

Drugom pobjedom protiv Bar voleja, večeras u Baru, odbojkaši Budućnosti Capital Plaze su osigurali barem drugu startnu poziciju za plej-of.

Podgoričani su upisali petu pobjedu, a Barani treći poraz.

U izuzetno dinamičnoj I borbenoj utakmici ekipa Budućnosti je ostvarila pobjedu od 1-3.  Domaća ekipa je dominirala u prvom setu I uspjela da ga osvoji. Isto se nastavilo do sredine drugog seta kada domaći tim pravi nekoliko vezanih grešaka i gostujuća ekipa privodi set u svoju korist. U trećem setu se igralo takođe u izjednačenom ritmu sve do sredine seta kada se ponovio scenario iz prethodnog. Ekipa Budućnosti je iskoristila svoje šanse i riješila set u svoju korist. Četvri set domaća ekipa je posle velikog pražnjenja odigrala u lošem ritmu i ekipa Budućnosti je privela utakmicu kraju.

Bar Volley – Budućnost Capital Plaza 1:3 ( 25:20, 17:25, 18:25, 10:25 )

Dvorana: SC “Topolica”. Gledalaca oko 150. Sudije: Simonovska S. (Bar) i Delić M.  (Podgorica).

Bar Volley: Pekić, Jovančević, Pekić S., Lečić, Bojić, Novović, Caković, Šabović, Sekulić, Koković, Radević, Vujisić, Marović. Trener: Ivan Dobrković.

Budućnost Capital Plaza: Vlahović B., Peruničić, Hadžisalihović, Jovović, Dubak, Bošković, Jelić, Radović N., Radović B., Zvicer, Pavićević, Vlahović I. Trener: Balša Radulović.