Gimnazijalac – Herceg Novi 2:3

od Redakcija
296 pregleda

Gimnazijalac – Herceg Novi 2:3 (25:22, 9:25, 26:28, 25:18, 4:15)

Dvorana: Gimnazija Kotor. Gledalaca oko 100. Sudije: Branimir Janjević i Branko Batizić (oba iz Podgorice)

Gimnazijalac: I. Barbić, A. Ćetković, T. Pajović, K. Radulović, J. Odalović, M. Kapetanović, D. Mičić, A. Vukadinović, D. Vujković, E. Reković, E. Krasnići. Trener Božidar Barbić.

Herceg Novi: A. Zloković, M. Ćirović, B. Lalovac, T. Pušara, O. Vučetić, M. Iković, A. Mališić, S. Kamčeva, A. Kapor, J. Novitović, A. Ćirović. Trener: Sanja Jovović

U izuzetno uzbudljivoj i kvalitetnoj odbojkaškoj predstavi punoj preokreta i prelijepih poena, bokeljski derbi je pripao ekipi Herceg Novog. Domaća ekipa je krenula odlično i rješila prvi set u svoju korist. Drugi set veliki pad i odlična serva gostujuće ekipe dovodi do ubjedljive prednosti za ekipu Herceg Novog. U trećem setu odbojkašice Gimnazijalca vode do samoga kraja, do rezultata 22:16, gdje počinju da padaju i gube set na razliku. Četvrti set domaća ekipa opet dobija dosta ubjedljivo. U petom se ekipa Herceg Novog odvaja od samog početka i ubjedljivo uzima set.
U ekipi Gimnazijalca se posebno istakla primač Milica Kapetanović, a u gostujućoj ekipi tehničar i kapiten Mina Iković.