Gimnazijalac – Budućnost Bemax 0:3

od Redakcija
290 pregleda

Gimnazijalac – Budućnost Bemax 0:3 (12:25, 22:25, 16:25)

Dvorana: Gimnazija Kotor. Gledalaca oko 50. Sudije: Milana Vukčević i Sonja Simonovska (obje iz Bara)

Gimnazijalac: I.Barbić, A. Ćetković, T.Pajović, K. Radulović, J. Odalović, M. Kapetanović, A. Vukadinović, D. Vujković, N. Fuštić, E. Reković, E. Krasnići, D. Mičić. Trener Božidar Barbić.

Budućnost Bemax: J. Drljević, Dž. Malagić, I. Maljević, T. Rajković, T. Pavlović, T. Mijović, K. Drešić, S. Adžić, M. Kapa, M. Maljević, E. Sutaj, A. Prelević. Trener Ognjen Babalj.

Pred oko 50 gledalaca ekipa Budućnost Bemax je zasluženo odnijela pobjedu. Prvi set je obilovao velikim brojem servis grešaka na strani domaće ekipe, što su gošće iskoristile i bez većih problema osvojile set. Drugi set je bio dosta uzbudljiviji. Domaća ekipa je vodila sve do samoga kraja, i pri rezultatu  22:22 imala i srevis, međutim servis greška igračice domaće ekipe i zatim odličan servis Prelević Aleksandre, donosi gostujućoj ekipi pobjedu i u drugom setu. Poslije toga je ekipa Budućnosti rutinski privela utakmicu kraju. U ekipi Budućnosti pored pomenute Aleksandre Prelević odličnu partiju je pružila i Kristina Drešić.