14/10/2017 18:00 EPCG Superliga (Ž) 2017/2018 1

Dvorana

Gimnazija Kotor

Izvještaj

U prelijepoj odbojkaškoj predstavi u renoviranoj sali Gimnazije i pomorske škole Kotor, ekipa Galeba Poliklinike Hipokrat je odnijela pobjedu. Iako je domaća ekipa povela sa 1:0 u setovima, nije imala snage i iskustva da napravi iznenađenje.

Ostala tri seta zasluženo su pripala ekipi Galeba Poliklinike Hipokrat. U četvrtom setu do tehničkog tajm-auta ekipe su igrale poen za poen, ali to je bilo sve što je domaća ekipa uspjela da napravi protiv bolje ekipe iz Bara. Na utakmici se moglo vidjeti prelijepih akcija i borbenosti sa obije strane mreže.

Gimnazijalac – Galeb Poliklinika Hipokrat 1:3 (25:20, 13:25, 11:25, 14:25)

Dvorana: Sala Gimnazije i pomorske škole Kotor. Gledalaca oko 100. Sudije: Milorad Delić (Budva) i Dragana Vučinić (Podgorica) .

Gimnazijalac: Kapisoda, Simun, Dojčinović, Krgović, Kapetanović, Popović, Jovanović, Radulović, Zambelić, Ćetković, Đaković. Trener: Milan Franović.

Galeb Poliklinika Hipokrat: Vujošević, Tuševljak, Tvrdišić, Ćaćić, Kostić, Barjaktarović, Vujović, Muhović, Marotić, Mašanović, Bulatović. Trener: Nikola Masoničić.