Cenović: Nadamo se pobjedi, i još jednom koraku bliže trofeju; Milinković: Domaći teren je naš adut

od Jelena
346 pregleda

U srijedu, 02.05. odigraće se druga utakmica finalne serije Playoff-a Prve lige za odbojkašice. U prvom duelu Luka Bar je slavila rezultatom 3:1.

Druga utakmica će se odigrati u SC “Ada”, gdje je Rudar ugostiti ekipu Luke Bar, u 19,30 časova.

“Prva utakmica je završena rezultatom u našu korist. Nije bilo lako, niko nije ni očekivao da će biti. U prvom setu smo odličnom igrom odgovorile na solidnu igru ekipe Rudara. Zatim blagi pad koncentracije u drugom setu što su iskusne Pljevljakinje iskoristile. U nastavku meča vratile smo našu igru i privele utakmicu kraju. Slijedi druga utakmica koja zasigurno neće biti laka jer ne igramo na domaćem terenu, ali opet, ukoliko naša igra bude na dobrom nivou, bez većeg broja grešaka, mislim da nećemo imati problema. Vjerujem u svoju ekipu i mislim da nas očekuje dobra utakmica sjutra veče, kao i naredna, nadamo se i poslednja finalna utakmica”, izjavila je igračica Luke Bar, Melisa Cenović.

“Nadam se da ćemo sjutra iskoristiti prednost na domaćem terenu i da ćemo uspjeti da se revanširamo za poraz u Baru. Molimo publiku da nas podrži u što većem broju, obećavamo zanimljiv meč”, izjavila je igračica Rudara, Anđela Milinković.