Connect with us

Raspored utakmica – Prva liga (Ž) – 2017/2018

Raspored utakmica – Prva liga (Ž) – 2017/2018

DatumUtakmicaVrijeme/RezultatiLeagueSezonaDvoranaKolo
Gimnazijalac — GalebPrva liga (Ž)2017/2018
Gimnazija Kotor
1
Morača — NikšićPrva liga (Ž)2017/2018
O.Š. "Radojica Perović"
1
Budvanska rivijera Budva — RudarPrva liga (Ž)2017/2018
Druga osnovna škola
1
Luka Bar — Budućnost BemaxPrva liga (Ž)2017/2018
SC Topolica
1
Nikšić — Luka BarPrva liga (Ž)2017/2018
SC Nikšić
2
Galeb Poliklinika Hipokrat — MoračaPrva liga (Ž)2017/2018
SC Topolica
2
Rudar — GimnazijalacPrva liga (Ž)2017/2018
SC Ada
2
Herceg Novi — Budvanska rivijera BudvaPrva liga (Ž)2017/2018
SC Igalo
2
Budućnost Bemax — NikšićPrva liga (Ž)2017/2018
Medicinska škola
3
Morača — RudarPrva liga (Ž)2017/2018
O.Š. "Radojica Perović"
3
Luka Bar — Galeb Poliklinika HipokratPrva liga (Ž)2017/2018
SC Topolica
3
Gimnazijalac — Herceg NoviPrva liga (Ž)2017/2018
Gimnazija Kotor
3
Herceg Novi — MoračaPrva liga (Ž)2017/2018
SC Igalo
4
Galeb Poliklinika Hipokrat — Budućnost BemaxPrva liga (Ž)2017/2018
SC Topolica
4
Budvanska rivijera Budva — GimnazijalacPrva liga (Ž)2017/2018
MSC Budva
4
Rudar — Luka BarPrva liga (Ž)2017/2018
SC Ada
4
Luka Bar — Herceg NoviPrva liga (Ž)2017/2018
SC Topolica
5
Budućnost Bemax — RudarPrva liga (Ž)2017/2018
Medicinska škola
5
Nikšić — GalebPrva liga (Ž)2017/2018
SC Nikšić
5
Herceg Novi — Budućnost BemaxPrva liga (Ž)2017/2018
SC Igalo
6
Gimnazijalac — MoračaPrva liga (Ž)2017/2018
Gimnazija Kotor
6
Rudar — NikšićPrva liga (Ž)2017/2018
SC Ada
6
Budvanska rivijera Budva — Luka BarPrva liga (Ž)2017/2018
MSC Budva
6
Budućnost Bemax — Budvanska rivijera BudvaPrva liga (Ž)2017/2018
Medicinska škola
7
Galeb — RudarPrva liga (Ž)2017/2018
SC Topolica
7
Nikšić — Herceg NoviPrva liga (Ž)2017/2018
SC Nikšić
7
Luka Bar — GimnazijalacPrva liga (Ž)2017/2018
SC Topolica
7
Morača — Budvanska rivijera BudvaPrva liga (Ž)2017/2018
O.Š. "Radojica Perović"
5
Herceg Novi — GalebPrva liga (Ž)2017/2018
SC Igalo
8
Gimnazijalac — Budućnost BemaxPrva liga (Ž)2017/2018
Gimnazija Kotor
8
Morača — Luka BarPrva liga (Ž)2017/2018
O.Š. "Radojica Perović"
8
Budvanska rivijera Budva — NikšićPrva liga (Ž)2017/2018
Druga osnovna škola
8
Budućnost Bemax — MoračaPrva liga (Ž)2017/2018
Medicinska škola
9
Nikšić — GimnazijalacPrva liga (Ž)2017/2018
SC Nikšić
9
Galeb — Budvanska rivijera BudvaPrva liga (Ž)2017/2018
SC Topolica
9
Rudar — Herceg NoviPrva liga (Ž)2017/2018
SC Ada
9
Budućnost Bemax — Luka BarPrva liga (Ž)2017/2018
Medicinska škola
10
Nikšić — MoračaPrva liga (Ž)2017/2018
SC Nikšić
10
Galeb Poliklinika Hipokrat — GimnazijalacPrva liga (Ž)2017/2018
SC Topolica
10
Rudar — Budvanska rivijera BudvaPrva liga (Ž)2017/2018
SC Ada
10
Gimnazijalac — RudarPrva liga (Ž)2017/2018
Gimnazija Kotor
11
Morača — Galeb Poliklinika HipokratPrva liga (Ž)2017/2018
O.Š. "Radojica Perović"
11
Budvanska rivijera Budva — Herceg NoviPrva liga (Ž)2017/2018
Druga osnovna škola
11
Luka Bar — NikšićPrva liga (Ž)2017/2018
SC Topolica
11
Herceg Novi — GimnazijalacPrva liga (Ž)2017/2018
SC Igalo
12
Nikšić — Budućnost BemaxPrva liga (Ž)2017/2018
SC Nikšić
12
Rudar — MoračaPrva liga (Ž)2017/2018
SC Ada
12
Galeb Poliklinika Hipokrat — Luka BarPrva liga (Ž)2017/2018
SC Topolica
12
Budućnost Bemax — Galeb Poliklinika HipokratPrva liga (Ž)2017/2018
Medicinska škola
13
Gimnazijalac — Budvanska rivijera BudvaPrva liga (Ž)2017/2018
Gimnazija Kotor
13
Morača — Herceg NoviPrva liga (Ž)2017/2018
O.Š. "Radojica Perović"
13
Luka Bar — RudarPrva liga (Ž)2017/2018
SC Topolica
13
Galeb Poliklinika Hipokrat — NikšićPrva liga (Ž)2017/2018
SC Topolica
14
Rudar — Budućnost BemaxPrva liga (Ž)2017/2018
SC Ada
14
Budvanska rivijera Budva — MoračaPrva liga (Ž)2017/2018
Druga osnovna škola
14
Herceg Novi — Luka BarPrva liga (Ž)2017/2018
SC Igalo
14
Luka Bar — Budvanska rivijera BudvaPrva liga (Ž)2017/2018
SC Topolica
15
Budućnost Bemax — Herceg NoviPrva liga (Ž)2017/2018
Medicinska škola
15
Morača — GimnazijalacPrva liga (Ž)2017/2018
O.Š. "Radojica Perović"
15
Nikšić — RudarPrva liga (Ž)2017/2018
SC Nikšić
15
Herceg Novi — NikšićPrva liga (Ž)2017/2018
SC Igalo
16
Gimnazijalac — Luka BarPrva liga (Ž)2017/2018
Gimnazija Kotor
16
Rudar — Galeb Poliklinika HipokratPrva liga (Ž)2017/2018
SC Ada
16
Budvanska rivijera Budva — Budućnost BemaxPrva liga (Ž)2017/2018
Druga osnovna škola
16
Galeb Poliklinika Hipokrat — Herceg NoviPrva liga (Ž)2017/2018
SC Topolica
17
Luka Bar — MoračaPrva liga (Ž)2017/2018
SC Topolica
17
Budućnost Bemax — GimnazijalacPrva liga (Ž)2017/2018
Medicinska škola
17
Nikšić — Budvanska rivijera BudvaPrva liga (Ž)2017/2018
SC Nikšić
17
Gimnazijalac — NikšićPrva liga (Ž)2017/2018
Gimnazija Kotor
18
Morača — Budućnost BemaxPrva liga (Ž)2017/2018
O.Š. "Radojica Perović"
18
Budvanska rivijera Budva — Galeb Poliklinika HipokratPrva liga (Ž)2017/2018
Druga osnovna škola
18
Herceg Novi — RudarPrva liga (Ž)2017/2018
SC Igalo
18

More in