Connect with us

Raspored utakmica – Druga liga (Ž) – 2019/2020

Raspored utakmica – Druga liga (Ž) – 2019/2020

DatumMatchVrijeme/RezultatiLeagueSezonaDvoranaKolo
Ivangrad 2011 — GrebajeDruga liga (Ž) - grupa A2019/2020
Gimnazija "Panto Mališić"
1
Luka Bar — MladostDruga liga (Ž) - grupa C2019/2020
Poljoprivredna škola Bar
1
Mladost — AkademijaDruga liga (Ž) - grupa C2019/2020
Poljoprivredna škola Bar
1
Morača — Top volleyDruga liga (Ž) - grupa E2019/2020
O.Š. "Radojica Perović"
1
Top volley — GorštakDruga liga (Ž) - grupa E2019/2020
O.Š. "Radojica Perović"
1
Luka Bar — AkademijaDruga liga (Ž) - grupa C2019/2020
Poljoprivredna škola Bar
1
Gorštak — MoračaDruga liga (Ž) - grupa E2019/2020
O.Š. "Radojica Perović"
1
Lovćen — GalebDruga liga (Ž) - grupa D2019/2020
SC Cetinje
1
Budućnost Volley — GalebDruga liga (Ž) - grupa D2019/2020
SC Cetinje
1
Lovćen — Budućnost VolleyDruga liga (Ž) - grupa D2019/2020
SC Cetinje
1
Albatros — Herceg NoviDruga liga (Ž) - grupa B2019/2020
SC Igalo
1
Herceg Novi — Volley StarDruga liga (Ž) - grupa B2019/2020
SC Igalo
1
Volley Star — AlbatrosDruga liga (Ž) - grupa B2019/2020
SC Igalo
1
Budućnost Volley — LovćenDruga liga (Ž) - grupa D2019/2020
Univerzitetska dvorana
2
Lovćen — GalebDruga liga (Ž) - grupa D2019/2020
Univerzitetska dvorana
2
Budućnost Volley — GalebDruga liga (Ž) - grupa D2019/2020
Univerzitetska dvorana
2
Grebaje — Ivangrad 2011Druga liga (Ž) - grupa A2019/2020
SMŠ "Beća Bašića"
2
Akademija — MladostDruga liga (Ž) - grupa C2019/2020
OŠ "Drago Milović"
2
Mladost — Luka BarDruga liga (Ž) - grupa C2019/2020
OŠ "Drago Milović"
-
Mladost — Luka BarDruga liga (Ž) - grupa C2019/2020
OŠ "Drago Milović"
2
Akademija — Luka BarDruga liga (Ž) - grupa C2019/2020
OŠ "Drago Milović"
2
Herceg Novi — AlbatrosDruga liga (Ž) - grupa B2019/2020
SC Igalo
2
Top volley — GorštakDruga liga (Ž) - grupa E2019/2020
O.Š. "Radojica Perović"
2
Volley Star — AlbatrosDruga liga (Ž) - grupa B2019/2020
SC Igalo
2
Morača — GorštakDruga liga (Ž) - grupa E2019/2020
O.Š. "Radojica Perović"
2
Herceg Novi — Volley StarDruga liga (Ž) - grupa B2019/2020
SC Igalo
2
Top volley — MoračaDruga liga (Ž) - grupa E2019/2020
O.Š. "Radojica Perović"
2
Galeb — Budućnost volley BemaxDruga liga (Ž) - grupa D2019/2020
OŠ "Jugoslavija"
3
Top volley — GorštakDruga liga (Ž) - grupa E2019/2020
O.Š. "Risto Manojlović"
3
Lovćen — Budućnost volley BemaxDruga liga (Ž) - grupa D2019/2020
OŠ "Jugoslavija"
3
Mladost — AkademijaDruga liga (Ž) - grupa C2019/2020
SMŠ "Mladost"
3
Morača — Top volleyDruga liga (Ž) - grupa E2019/2020
O.Š. "Risto Manojlović"
3
Lovćen — GalebDruga liga (Ž) - grupa D2019/2020
OŠ "Jugoslavija"
3
Akademija — Luka BarDruga liga (Ž) - grupa C2019/2020
SMŠ "Mladost"
3
Gorštak — MoračaDruga liga (Ž) - grupa E2019/2020
O.Š. "Risto Manojlović"
3
Luka Bar — MladostDruga liga (Ž) - grupa C2019/2020
SMŠ "Mladost"
3
Volley Star — AlbatrosDruga liga (Ž) - grupa B2019/2020
SC Nikšić
3
Herceg Novi — AlbatrosDruga liga (Ž) - grupa B2019/2020
SC Nikšić
3
Volley Star — Herceg NoviDruga liga (Ž) - grupa B2019/2020
SC Nikšić
3
Luka Bar — MladostDruga liga (Ž) - grupa C2019/2020
Poljoprivredna škola Bar
4
Mladost — AkademijaDruga liga (Ž) - grupa C2019/2020
Poljoprivredna škola Bar
4
Luka Bar — AkademijaDruga liga (Ž) - grupa C2019/2020
Poljoprivredna škola Bar
4
Albatros — Herceg NoviDruga liga (Ž) - grupa B2019/2020
SC Igalo
4
Lovćen — GalebDruga liga (Ž) - grupa D2019/2020
SC Cetinje
4
Herceg Novi — Volley StarDruga liga (Ž) - grupa B2019/2020
SC Igalo
4
Galeb — Budućnost volley BemaxDruga liga (Ž) - grupa D2019/2020
SC Cetinje
4
Lovćen — Budućnost volley BemaxDruga liga (Ž) - grupa D2019/2020
SC Cetinje
4
Volley Star — AlbatrosDruga liga (Ž) - grupa B2019/2020
SC Igalo
4
Morača — Top volleyDruga liga (Ž) - grupa E2019/2020
O.Š. "Radojica Perović"
4
Top volley — GorštakDruga liga (Ž) - grupa E2019/2020
O.Š. "Radojica Perović"
4
Gorštak — MoračaDruga liga (Ž) - grupa E2019/2020
O.Š. "Radojica Perović"
4
Mladost — Luka BarDruga liga (Ž) - grupa C2019/2020
OŠ "Drago Milović"
5
Akademija — MladostDruga liga (Ž) - grupa C2019/2020
OŠ "Drago Milović"
5
Akademija — Luka BarDruga liga (Ž) - grupa C2019/2020
OŠ "Drago Milović"
5
Herceg Novi — AlbatrosDruga liga (Ž) - grupa B2019/2020
SC Igalo
5
Volley Star — AlbatrosDruga liga (Ž) - grupa B2019/2020
SC Igalo
5
Galeb — LovćenDruga liga (Ž) - grupa D2019/2020
OŠ "Jugoslavija"
5
Herceg Novi — Volley StarDruga liga (Ž) - grupa B2019/2020
SC Igalo
5
Ivangrad 2011 — GrebajeDruga liga (Ž) - grupa A2019/2020
Gimnazija "Panto Mališić"
5
Budućnost volley Bemax — LovćenDruga liga (Ž) - grupa D2019/2020
OŠ "Jugoslavija"
5
Top volley — GorštakDruga liga (Ž) - grupa E2019/2020
O.Š. "Radojica Perović"
5
Galeb — Budućnost volley BemaxDruga liga (Ž) - grupa D2019/2020
OŠ "Jugoslavija"
5
Gorštak — MoračaDruga liga (Ž) - grupa E2019/2020
O.Š. "Radojica Perović"
5
Top volley — MoračaDruga liga (Ž) - grupa E2019/2020
O.Š. "Radojica Perović"
5
Top volley — GorštakDruga liga (Ž) - grupa E2019/2020
O.Š. "Risto Manojlović"
6
Mladost — AkademijaDruga liga (Ž) - grupa C2019/2020
SMŠ "Mladost"
6
Morača — Top volleyDruga liga (Ž) - grupa E2019/2020
O.Š. "Risto Manojlović"
6
Akademija — Luka BarDruga liga (Ž) - grupa C2019/2020
SMŠ "Mladost"
6
Grebaje — Ivangrad 2011Druga liga (Ž) - grupa A2019/2020
SMŠ "Beća Bašića"
6
Gorštak — MoračaDruga liga (Ž) - grupa E2019/2020
O.Š. "Risto Manojlović"
6
Mladost — Luka BarDruga liga (Ž) - grupa C2019/2020
SMŠ "Mladost"
6
Budućnost volley Bemax — LovćenDruga liga (Ž) - grupa D2019/2020
O.Š. "Radojica Perović"
6
Volley Star — AlbatrosDruga liga (Ž) - grupa B2019/2020
SC Nikšić
6
Galeb — LovćenDruga liga (Ž) - grupa D2019/2020
O.Š. "Radojica Perović"
6
Albatros — Herceg NoviDruga liga (Ž) - grupa B2019/2020
SC Nikšić
6
Budućnost volley Bemax — GalebDruga liga (Ž) - grupa D2019/2020
O.Š. "Radojica Perović"
6
Volley Star — Herceg NoviDruga liga (Ž) - grupa B2019/2020
SC Nikšić
6

More in