Allegro prekinuo seriju poraza

od admin
347 pregleda

Allegro – Kolašin 3:1 (25:20; 21:25; 25:21; 25:17)

U prvoj utakmici VI kola sastale su se ekipe Allegra i Kolašina. Uspješnija je bila ekipa Allegra i slavila sa 3:1 u setovima. Allegro je meč počelo u kombinovanom sastavu, dok je u redovima Kolašina zbog obaveza odsutan bio najbolji igrač Kowalchuk. Prvi set je protekao u ujednačenoj borbi i maloj rezultatskoj prednosti Allegra koju je održao do kraja seta.(25:20), drugi set donio je veliku radost i nadanje Kolašinaca jer su dobrom igrom stigli do izjednačenja (21:25). Ipak, igrači Allegra su mnogo ozbiljnije pristupili trećem setu i odličnom igrom srednjih blokera Gošović – Perović uspjeli osvojiti set sa 25:21. Veliki pad u igri Kolašina se osjetio tek u četvrtom setu , pa krajnji ishod četvrtog seta realno prikazuje stanje na terenu (25:17).